آینه های هوشمند؛ انقلابی نوین در سبک زندگی دیجیتالی

فناوری اطلاعات و ارتباطات، روز به روز فرصت های جدیدی را در اختیار فعالان کسب و کار قرار می دهد. مهم نیست جوشکار، تراشکار، خرده فروش، پزشک یا مهندس باشید. در هر صنف و حرفه ای که کار می کنید،، فناوری اطلاعات با جادوی ابر متن ها و شبکه های اجتماعی، جهانی از فرصت های دیجیتالی را در اختیارتان قرار می دهد تا لذت بیشتری از تجربه شهروندی در دهکده جهانی را در اختیار داشته باشید.

یکی از مهم ترین عرصه های کارآفرینی دیجیتالی در دنیای امروز، جهان پزشکی است که روز به روز با فناوری ها و روش های نوین سخت افزاری و نرم افزاری، برای کاهش دردهای مختلف شهروندان کره زمین تلاش می کند و بخشی از اقتصاد هزاران میلیارد دلاری تجارت الکترونیک جهان را به خود اختصاص می دهد. فاوا، انقلابی در عرصه صنعت بهداشت و درمان جهان ایجاد کرده است و به نظر می رسد قرن بیست و یکم، قرن بروز روش های خلاقانه و جدید در تعامل پزشک با بیمار باشد.

آینه های هوشمند به زودی انقلابی در سبک زندگی دیجیتالی ایجاد خواهند کرد.

گزارش امروز روزیاتو، به معرفی فناوری های جدیدی در عرصه پزشکی، آرایشی و سبک زندگی دیجیتالی اختصاص دارد. داستان امروز ما، روایتی از فناوری های تعاملی با انسان است که تلاش دارد بدون نیاز به ارتباط حضوری با پزشک یا مشاوران، از طریق سامانه های سخت افرازی و نرم افزاری، به عیب یابی، آسیب شناسی و ارايه روش های نوآورانه دیجیتالی در تشخیص و درمان بیماران اقدام کند.

آینه هوشمند، نسل جدید هوشمند سازی خانه در قرن بیست و یکم است.

آینه های هوشمند، آینه هایی هستند که با نگاه کردن به شما، برخی از مشکلات را تشخیص داده و راهکار نوآورانه ای برای آن در کمترین زمان ارائه می دهند.
آینه های هوشمند؛ انقلابی در فناوری

آینه های هوشمند در عرصه پزشکی را باید انقلابی در فناوری رو به گسترش عرصه بهداشت و درمان جهان دانست. آینه های هوشمند را راه حلی برای تشخیص عوارض بیماری های قبلی در جهان می دانند که متاسفانه طیف گسترده ای از شهروندان کره زمین را به دلیل سبک زندگی غلط، دچار خود کرده است.

ارسال یک دیدگاه